zlaptaxi"Złap Taxi” to darmowa aplikacja działająca na telefonach i tabletach, zawierająca bazę korporacji taksówkowych w całej Polsce (ponad 400 korporacji w 82 miastach).  Aplikacja dostarcza informacje o cenach za przejazd, cenie początkowej, taryfach nocnych i zamiejscowych oraz możliwości płatności kartą. Dodatkowo zapewnia możliwość zamówienia taksówki bez dzwonienia (przez internet) w 6 miastach.

Ze "Złap Taxi" na codzień korzysta 50 tysięcy użytkowników (stan na kwiecień 2013) w całej Polsce, którzy rocznie składają 250 tysięcy zleceń z użyciem aplikacji.

 

Aplikacja jest tworzona przez czworo programistów, jako projekt hobbystyczny. Twórcy aplikacji nie są wspierani ani w żaden sposób związani z żadną firmą komercyjną. Pierwsza wersja aplikacji pojawiła się pod koniec lipca 2010 – była to wersja na system Android.

Więcej informacji na http://zlaptaxi.pl , polecamy również http://facebook.com/zlaptaxi.

Użytkownicy (obecni i przyszli) a także korporacje zainteresowane współpracą mogą skontaktować się z zespołem pod adresem  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Kalendarze trójdzielne Warszawa
Kalendarze trójdzielne Warszawa